Pakiet Studenta

O projekcie


Pakiet Studenta, to pakiet stworzony z myślą o studentach partnerskich uczelni Sopockiej Organizacji Turystycznej (trójmiejskich oddziałów uczelni wyższych, które członkami Sopockiej Organizacji Turystycznej). Pakiet Studenta zapewnia zniżki na bilety wstępu na wydarzenia kulturalne i sportowe, rabaty w obiektach rekreacyjnych i hotelarsko-gastronomicznych oraz upusty na usługi wybranych firm.  Pakiet Studenta dostępny jest wyłącznie w formie aplikacji na telefon.

Co zyskasz dzięki Karcie Sopockiej:

- promocję na bilety wstępu do wybranych muzeów i teatrów
- ulgi przy wejściówkach do wybranych obiektów oraz na wydarzenia rekreacyjno-sportowe
- rabaty w lokalach gastronomicznych, pensjonatach, hotelach oraz gabinetach SPA
- upusty na wybrane usługi, świadczone przez sopockie firmy

Listę Partnerów Karty Sopockiej znajdziesz w zakładce www.karta.sopot.pl/partnerzy, obiekty Partnerów będą oznaczone charakterystyczną naklejką z logo Karty Sopockiej.
Pamiętaj! Ściągniecie aplikacji Karta Sopocka oraz aktywacja Pakietu Studenta nic nie kosztuje!
Szczegóły na www.karta.sopot.pl
e-mail: kartasopocka@visit.sopot.pl
 

Jak wyrobić Kartę Sopocką i aktywować Pakiet Studenta?

- samodzielnie przez Internet na www.karta.sopot.pl:
Krok 1: Przygotuj skan Dokumentu Potwierdzającego, czyli ważnej legitymacji studenckiej.
Krok 2: Przygotuj fotografię twarzy w formacie .jpg lub .png, nie większą niż 5 MB.
Krok 3: Zarejestruj się na www.karta.sopot.pl, a następnie wypełnij WNIOSEK, wybierając odpowiednio Pakiet Studenta i załącz skan Dokumentu Potwierdzającego oraz fotografię.
Krok 4: Po weryfikacji dokumentów (do 10 dni roboczych) otrzymasz potwierdzenie na podany przy rejestracji adres e-mail lub nr telefonu.
Krok 5: Kartę w wersji mobilnej aktywuj po zalogowaniu się do aplikacji „Karta Sopocka” (do pobrania za darmo na AppStore lub Google Play.

- osobiście z pomocą pracownika Punktu Obsługi Karty przy ul. Dworcowej 4 w Sopocie, czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.
Krok 1: Zabierz ze sobą Dokument Potwierdzający, czyli ważną legitymację studencką.
Krok 2: Zabierz zdjęcie legitymacyjne lub fotografię twarzy zapisaną na pendrive w formacie .jpg lub .png, nie większą niż 5 MB.
Krok 3: Przyjdź do Punktu Obsługi Karty przy ul. Dworcowej 4 w Sopocie, gdzie pracownik wypełni z Tobą Wniosek i aktywuje wybrany Pakiet.