• Home
  • Lista aktualności

Punkt Karty Sopockiej nieczynny 31.05.

Punkt Karty Sopockiej nieczynny 31.05.24.

Otwarcie Kolejowy Odjazd 26.kwietnia 2024r. 10:00

Otwarte codziennie do końca września 10:00 -18:00. Mieszkańcy Sopotu posiadający Kartę Mieszkańca otrzymują 10% rabatu na wszystkie bilety, a także 35% na organizację urodzin.

 

Przedłuż ważność Karty Sopockiej samodzielnie w Aplikacji mobilnej, bądź na stronie karta.sopot.pl

Wychodząc Państwu naprzeciw przesyłam instrukcję samodzielnego przedłużenia/ aktywowania Karty Sopockiej na Państwa koncie na stronie karta.sopot.pl, bądź w aplikacji mobilnej Karta Sopocka.

Loginem jest numer telefonu, bądź mail, jeśli był podany.
Hasło zostaje wysłane automatycznie, tuż przy zakładaniu konta i ważne jest 24godziny, jeśli wygasło, wystarczy napisać sms’a z prośbą o hasło, wyślemy nowe.

Po udanym logowaniu w zakładce Karta i Pakiety, w głównym MENU klikamy:
+Dodaj nowe Pakiety
Dodaj / Wybrany Pakiet Mieszkańca 2024 (Pamiętaj! Wymagany PIT za 2023 rok)

Wybieramy wariant z listy
(Klikamy w białe pole, gdzie rozwija się lista możliwych wariantów do wyboru)

Doznaczamy Pakiet Parkingowy 2024 (jeśli Państwo go kontynuują, nie jest już wymagane zdjęcie dowody rejestracyjnego)

Dodajemy niezbędne dokumenty.

W miejscu okienka, z napisem dodaj zdjęcie - Wklejamy PIT za rok 2023, jeśli dodajemy numery rejestracyjnego, mamy również okienko do wklejenia zdjęcia dowodu rejestracyjnego.

Jeśli konto nie posiada zdjęcia – pojawi się również miejsce na wklejenie zdjęcia.

Wysyłamy wniosek/Dodajemy wybrane Pakiety


W momencie zaakceptowania wniosku – Pakiet Mieszkańca 2024 i Pakiet Parkingowy 2024 pojawią się na liście POSIADANYCH PAKIETÓW.
 

Konkurs punktowy Karty Sopockiej! Korzystaj ze zniżek i zbieraj punkty na nagrody.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w konkursie punktowym Karty Sopockiej. To doskonała okazja, aby wygrywać podwójnie: korzystając ze zniżek u partnerów i równocześnie zbierając punkty do wymiany na nagrody. Nie zwlekaj, weź udział już dziś i ciesz się dodatkowymi korzyściami!

Eco Harmonogram - PSZOK

W celu zoptymalizowania wsparcia ekologii oraz usystematyzowania wywozu śmieci stworzono portal informacyjny, w którym dowiemy się JAK SEGREGOWAĆ śmieci; GDZIE je wyrzucać oraz przede wszystkim, KIEDY ma miejsce odbiór poszczególnych rodzajów odpadów.

Sanatorium Uzdrowiskowe „Leśnik” - 3 zabiegi dziennie przez 18 dni na NFZ

Mieszkańcu Sopotu, porozmawiaj ze swoim Lekarzem POZ o skierowaniu na UZDROWISKOWE LECZENIE AMBULATORYJNE - NFZ opłaca 3 zabiegi dziennie przez 18 dni.

Teatr BOTO

2 lipca o g. 19.00 Teatr BOTO zaprasza na spektakl „NORD-OST Torstena Buchsteinera.

Sopot solidarny z Ukrainą: potrzebne leki i środki higieniczne

Odzew sopocian, którzy na wiele sposobów chcą wspomóc ukraińskich uchodźców, jest ogromny. Bardzo za to okazane serce dziękujemy. Są już w Sopocie pierwsze osoby uciekające z ogarniętej wojną Ukrainy. Miasto koordynuje różnorodne działania pomocowe od początku rosyjskiej agresji, przygotowuje się do przyjęcia kolejnych, potrzebujących wsparcia osób.

Nowe latarnie na Bohaterów Monte Cassino

Zakończył się drugi etap wymiany oświetlenia ulicznego dolnego tarasu Sopotu. Wymienione zostały 152 lampy. Koszt tego etapu to 3,3 mln zł, z czego blisko 79% tej kwoty pochodzi ze środków unijnych. W sumie, w ramach realizacji projektu modernizacji oświetlenia ulicznego, w Dolnym Sopocie wymienionych będzie 791 latarni.