Czerwona pinezka oznaczajaca Twoja lokalizację oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić. Kliknij lewym przyciskiem, na niebieską aby dowiedzieć się jak dojechać do wybranej lokalizacji.
Wybrany partner: 
brak
Liczba partnerów spełniających kryteria : 87.

Endi Wine House

Endi Wine House znajduje się samym w centrum Sopotu, przy popularnym Monciaku. Czeka tu na Ciebie mieszanka kuchni z czterech regionów świata. U nas dobrze zjesz, napijesz się wina, zorganizujesz rodzinną imprezę, a także biznesowe spotkanie.
 

Adres:

ul. Powstańców Warszawy 9, Sopot 81-714

Fundacja Sport na Zdrowie

Fundacja, dzięki innowacyjnemu podejściu do chorób cywilizacyjnych, takich jak: astma, alergia, atopowe zapalenie skóry, otyłość, wady postawy czy choroby neurologiczne,  zapewnia swoim podopiecznym doskonałe połączenie rehabilitacji ze sportem.

Adres:

Bitwy pod Płowcami 67 81-731 Sopot

Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Bałtycka Agencja Artystyczna BART to miejska instytucja kultury i agencja produkcyjna. Jako operator Opery Leśnej wpisuje się w jej dzieje swoim 50-letnim doświadczeniem w organizowaniu zarówno dużych, jak i kameralnych wydarzeń muzycznych i teatralnych.

Adres:

Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

AP ORLEN Gdańsk

AP ORLEN Gdańsk jest największą żeńską akademią piłkarską na Pomorzu. Nasze zawodniczki trenują w siedmiu drużynach. Klub prowadzi całoroczny nabór.

AP ORLEN Gdańsk, jako jedyna w pełni kobieca akademia w kraju, posiada Złotą Gwiazdkę przyznaną przez Polski Związek Piłki Nożnej w programie Certyfikacji dla Szkółek Piłkarskich PZPN. <...

Adres:

ul. Załogowa 2-6, 80-557 Gdańsk

Dieta do domu

Firma zajmuję się produkcją zestawów dietetycznych. Każdy z zestawów zawiera 5, 3 lub 1 odpowiednio zbilansowanych posiłków, tak aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego podniebienia. Posiłki dostarczamy na terenie całego Trójmiasta.
 

Adres:

JANA Z KOLNA 13/2 81-746 SOPOT

Projektowanie wnętrz Że ho ho Magdalena Krzyżanowska-Kośka

Zajmuję się projektowaniem od pierwszego roku studiów, a działalność prowadzę od 2013 roku. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydziale Architektury Wnętrz. Od tego czasu projektowałam we współpracy z rożnymi zespołami i samodzielnie : duże przestrzenie publiczne jak i prywatne małe mieszkania.

Adres:

ul. Mickiewicza 57/29, 81-866 Sopot

Newmedical

Newmedical to sieć nowoczesnych przychodni medycznych świadczących usługi z zakresu diagnostyki obrazowej.

Adres:

Chrobrego 6/8, Sopot

 • - 10%

Uniwersytet Gdański

Uniwersytet Gdański oferuje kształcenie 89 kierunkach studiów w zakresie 205 specjalności na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich. Są to studia odpowiadające na potrzeby rynku, innowacyjne, uwzględniające współczesne cywilizacyjne wyzwania. W Sopocie zlokalizowane są dwa duż...

Adres:

Jana Bażyńskiego 8, 80-309 Gdańsk

3 Siostry

Zapraszamy do sopockiego lokalu 3Siostry, który od 2009 roku funkcjonuje w przestrzeni miejskiej Sopotu. Założony przez trzy sopocianki, siostry, rodzinny biznes doskonale znany mieszkańcom.. Doskonała kawa, bogata oferta alkoholi, weekendowe imprezy taneczne, koncerty, festiwale. 

Adres:

ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot

 • - 20%

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie

Sprawujemy nadzór nad drogami publicznymi w Sopocie, ich prawidłowym oznakowaniem, utrzymaniem, oświetleniem, strefą płatnego parkowania. Dbamy o miejskie tereny zielone, parki, place zabaw, obiekty rekreacyjne, rabaty kwietne, potoki, zbiorniki retencyjne i fontanny. Zarządzamy też cmentarzem komunalnym oraz schroniskiem dla bezdomnych zwierząt.

Adres:

Al. Niepodległości 930, 81-861 Sopot

IMPERIA

Imperia zajmuje się kompleksowym wyposażeniem i projektowaniem przestrzeni biurowych. Działa wszechstronnie począwszy od zbadania potrzeb, doradztwa, projektu i ofertowania, kończąc na dostawie, montażu mebli i zapewnieniu serwisu gwarancyjnego.

Adres:

ul. Arkońska 54A, 80-392 Gdańsk

Sopocka Organizacja Turystyczna

Sopocka Organizacja Turystyczna jest organizacją współpracy samorządu terytorialnego i lokalnej branży turystycznej w zakresie promocji turystycznej Miasta Sopot i Obszaru Metropolitarnego Gdańsk-Gdynia-Sopot.

Adres:

Plac Zdrojowy 2

TOMBUT

Firma działa w Sopocie od 1945 r. i specjalizuje się w produkcji skórzanego obuwia dziecięcego, profilaktycznego. Wykonuje obuwie na wszystkie pory roku, dbając o prawidłowy rozwój stóp - naszych małych Klientów.

Adres:

Al. Niepodległości 810, Sopot 81-805

 • - 5%

Restauracja Tapas De Rucola

Tapas de Rucola łączy formę hiszpańskiego tapas-baru z multikulturową kuchnią tworzoną przez zespół Rucoli. Ponieważ kulinarne podróże to nasza pasja, a inspiracje czerpiemy z najdalszych zakątków świata, aby stworzyć to miejsce przemierzyliśmy gorącą Andaluzję i przenieśliśmy to, co w niej najlepsze nad chłodny Bałtyk.  

Adres:

ul. Pułaskiego 15, 81-760 Sopot

 • - 10%

Goyki 3 Art Inkubator

Goyki 3 Art Inkubator to nowa samorządowa instytucja kultury w Sopocie. Jej podstawowym zadaniem jest prowadzenie działań mających na celu tworzenie i upowszechnienie kultury, edukacji kulturalnej i wsparcie środowisk twórczych.

Adres:

ul.Goyki 3, 81-706 Sopot

Bar Przystań

Kultowe miejsce na gastronomicznej mapie Trójmiasta, położone przy sopockiej plaży. Specjalność: zupa Rybaka i tatar z łososia.

Adres:

Al. Wojska Polskiego 11, 81-769 Sopot

Alvis Sp z oo

Alvis - serwis opieki nad zwierzętami, usługi petsittingu oraz wyprowadzania psów w Sopocie.

Adres:

ul. Ogarna 117/118/lok.2, Gdańsk

 • - 35%

Potyczki Activity Bar

Przeżyj niesamowite doświadczenia, które zapierają dech w piersiach. Rzuć toporem i zagraj w darta w rozszerzonej rzeczywistości - pierwsze takie stanowiska w Polsce! Ponad 30 gier, fliperowe loże, samoobsługowy BeerWall i drinki w pełnym barze. Rezerwuj już teraz - to miejsce, które musisz odwiedzić!

Adres:

ul. Monte Cassino 39, Sopot

M15 Restaurant Bar & Saunas

Wyjątkowy projekt, jakim są jedyne w Polsce sauny na plaży to niesamowita atrakcja nie tylko dla fanów saunowania. 

Adres:

ul. Mamuszki 15, 81-718 Sopot (wejście nr 15)

Grodzisko w Sopocie. Skansen Archeologiczny

Skansen archeologiczny Grodzisko w Sopocie to urokliwie położone muzeum na wolnym powietrzu. Na wzgórzu znajduje się zrekonstruowany gród, czyli wczesnośredniowieczna osada obronna, zaś nad stawem – nowoczesny pawilon wystawienniczy, w którym prezentowane są najstarsze zabytki archeologiczne Sopotu.

Adres:

Jana Jerzego Haffnera 63, 81-715 Sopot

Restauracja Małe Molo

Wyjątkowe miejsce z pięknym widokiem na morze. Koktajle oraz dania inspirowane nadmorską kuchnią – pełną ryb, owoców morza, soczystych smaków i barw.

Adres:

Mamuszki 10, 81-718 Sopot

 • - 10%

Sopot 34

Marzysz o wakacjach nad morzem? Zapraszamy do komfortowych domków zaledwie 50 metrów od sopockiej plaży! Możesz także wynająć jedno z oferowanych przez nas stanowisk postojowych dla swojej przyczepy lub kampera. Zapewniamy komfortowy wypoczynek w niezobowiązującej, nadmorskiej atmosferze.

Adres:

ul. Bitwy pod Płowcami 55, 81-731 Sopot

PELICAN

Wine, Grill, Tapas - Restauracja Pélican znajduje się w samym sercu sopockiego "Monciaka". Od kilku lat serwujemy Naszym Gościom wysokiej jakości dania z grilla lawowego, najlepsze Owoce Morza oraz wyselekcjonowane wina i autorskie koktajle. Pélican to idealne miejsce zarówno na randkę, spotkanie rodzinne jak i spotkanie biznesowe. Do zob...

Adres:

ul. Bohaterów Monte Cassino 63, Sopot

Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT

MORZE, NATURA, CZYSTE, POWIETRZE, CISZA I ABSOLUTNY LUKSUS

Adres:

ul. Hryniewieckiego 12a Władysławowo

Restaurant No. 88. Hotel Sopot

Restauracja no. 88 w Sopocie zapewni niezapomnianą podróż po smakach i przyprawach całego Świata, ale także kuchni staropolskiej. O zadowolenie gości dba Szef Kuchni Rafał Błoński, który razem z zespołem, dwa razy do roku – w sezonie wiosenno-letnim oraz jesienno-zimowym – tworzy wyjątkową kartę dań. 

Adres:

ul. J. J. Haffnera 88, 81-715 Sopot

Tawerna Rybitwa

Tawerna Rybitwa to restauracja pełna smaków regionu, z pięknym widokiem na morze. Znajdujemy się na plaży, tuż przy sopockim molo, gdzie morza szum, ptaków gwar to urokliwa codzienność tego miejsca.

Adres:

Al. Wojska Polskiego 1 Plaża, wejście nr 23, ...

Restauracja Polskie Smaki. Hotel Sheraton Sopot

Restauracja Polskie Smaki to jedyne miejsce w Sopocie, które powita Cię przepięknym bezpośrednim widokiem na molo oraz wyjątkowym wystrojem z elementami tego co tutaj jest najważniejsze - kaszubskiej tradycji. Dbając o najdrobniejsze szczegóły naszych dań staramy się ukazać wyśmienitą kaszubską kuchnię w nowoczesnym wydaniu.

Adres:

Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot

ECO Sopot

Adres:

Aleja Niepodległości 723A (wejście od ul. 3 M...

Centrum Pięknego Ciała i Fryzur

W Centrum Pięknego Ciała znajdziecie zawsze uśmiechnięty, pomocny i profesjonalny personel, nowoczesny sprzęt kosmetyczny i skuteczne innowacje, najnowsze trendy i zabiegi. Zapraszamy do naszego świata piękna – świata Centrum Pięknego Ciała.
 

Adres:

ul. Jagiełły 4/3 81-757 Sopot

Tuż za Rogiem

Tuż za Rogiem to miejsce tworzone z miłości do Włoch i włoskiej kuchni. Sekret udanej pizzy tkwi w szczegółach : wyjątkowym cieście, idealnej oliwie, a także wyselekcjonowanych najwyższej jakości świeżych produktach. Podstawą jest tu oczywiście cienkie, chrupiące ciasto, aksamitnie ciągnący się ser mozzarella oraz idealnie wyważony smak sosu pomido...

Adres:

ul. Grunwaldzka 4/6, Sopot 81-759

Klakier

Restauracja usytuowana u podnóża Łysyej Góry, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, czyli miejsca, z którego w trakcie jazdy na nartach można podziwiać morze. 
 

Adres:

Herberta 9, 81-826 Sopot

Kryta pływalnia MOSiR

Pływalnia zarządzana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie. Basen pływacki ma wymiary 25 metrów na 12,5 metrów i głębokość od 60 cm do 160 cm, posiada 6 torów. Głębokość basenu umożliwia swobodne pływanie, nawroty oraz naukę pływania dla dzieci i młodzieży.

Adres:

Jana Jerzego Haffnera 57, 81-715 Sopot

Selfie Zone

Sklep z czapkami Selfie Zone w Sopocie zapewnia bogaty wybór stylowych nakryć głowy dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W naszej ofercie mamy nie tylko czapki. Można u nas zakupić kolorowe opaski z bawełny, kaszkiety na jesień, zimę, a nawet lato, czy daszki przeciwsłoneczne, a także pojemne torby z grubej bawełny. 

Adres:

Jana Jerzego Haffnera 7/9, 81-717 Sopot

 • - 10%

Wellness Marea

Wellness Marea to gabinety pielęgnacji twarzy i ciała. Oferta: kosmetologia, makijaże permanentne, podologia, refleksologia oraz masaże.

Adres:

ul. Chrobrego 38, 81-725 Sopot (wejście od ul...

Restauracja Grand Blue oraz Le Bar. Sofitel Grand Sopot

Wyjątkowa restauracja Grand Blue urzeka znakomitymi daniami stworzonymi z ryb, owoców morza oraz sezonowych i lokalnych składników. W weekendy odbywają się tu wieczory z muzyką na żywo. 

 

Adres:

ul. Powstańców Warszawy 12, 81-718 Sopot

U Wędzonych

Przejdźmy do "mięcha" Powolne dojrzewanie wśród dymu i pasja do gotowania, gwarantuje że na nowo odkryjesz smak mięsa w jego autentycznej formie. Tutaj mięso jest na pierwszym planie. Nasze dodatki jedynie podkreślają smak, zamiast go zabijać.

Adres:

ul. Grunwaldzka 8 81-759 Sopot

Tlenoterapia Hiperbaryczna

Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna jest zabiegiem polegającym na oddychaniu w komorze hiperbarycznej skoncentrowanym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia. Komora jest przestronna i wygodna oraz na tyle jasna, że można w niej poczytać książkę oraz na tyle przytulna, by móc w niej zasnąć. Warto pamiętać, że do środka...

Adres:

ul. Grunwaldzka 59 81-771 Sopot

Sanatorium Uzdrowiskowe „Leśnik”

Sanatorium Uzdrowiskowe „Leśnik” położone jest na leśnej polanie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, 3 km od plaży sopockiej. Dzięki swojemu położeniu doskonale zaspokaja wszystkie potrzeby kuracjuszy w dziedzinie lecznictwa i relaksu. Piękne lasy pokrywające wysoczyznę morenową zachęcają do spacerów i terenoterapii.

Adres:

ul. 23 Marca 105, 81-820 Sopot

Teatr Atelier

Adres:

ul. Mamuszki 2, 81-718 Sopot

Restauracja L Entre Villes

Restauracja L’Entre Villes mieści się w ponad 100-letniej, odrestaurowanej willi w Sopocie. Przepiękne wnętrza, doskonałe dania, obsługa na najwyższym poziomie i miejsce, którego nie da się zapomnieć!

Adres:

Al. Niepodległości 737, 81-838 Sopot

Smak Słowa

Księgarnia Smak Słowa to niezależna i stacjonarna księgarnia w sercu Sopotu. Spotkaj dobrą literaturę, jej autorów i rozmawiaj o książkach, dobrych książkach. Zapewniamy na to miejsce! Oferujemy książki wybrane, czyli połowa roboty już zrobiona.

Adres:

Bohaterów Monte Cassino 6A 81-805 Sopot

 • - 5%

Koliba

Urokliwe położenie karczmy KOLIBA, kilka kroków od brzegów morza w parku północnym Sopockiego kurortu, zachęca do rozpoczynania i kończenia wędrówek w naszej karczmie. Naszym Gościom podajemy dania kuchni góralskiej i regionalnej wraz z doskonałymi góralskimi napitkami.

Adres:

Powstańców Warszawy 90, 81-712 Sopot

Dwie Zmiany

KLUBOGALERIA

KAWIARNIA, GALERIA, DOBRA PRZESTRZEŃ

Prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych, organizuje pokazy filmów, koncerty, wystawy, panele dyskusyjne. 

Adres:

Bohaterów Monte Cassino 31, 81-759 Sopot

 • - 5%

Restauracja Modern Food & Wine

MODERN to restauracja zlokalizowana przy sopockim molo. Eleganckie, nowoczesne wnętrza, wyjątkowe widoki, autorska karta Szefa Kuchni pełna niebanalnych dań, składają się na unikalny klimat tego miejsca - idealny zarówno na romantyczne kolacje, jak i duże uroczystości.

Adres:

Plac Zdrojowy 2B (deski molo), 81-718 Sopot

Miejski Klub Sportowy OGNIWO

Ogniwo Sopot – polski klub rugby z siedzibą w Sopocie założony 23 czerwca 1966 przez Mieczysława Opiekę i Zbigniewa Kulenty jako sekcja rugby wielosekcyjnego MKS Ogniwo Sopot. Jeden z najbardziej utytułowanych klubów rugby w Polsce. Jedenastokrotny mistrz Polski i dziesięciokrotny zdobywca Pucharu Polski.

Adres:

ul. Jana z Kolna 18, 81-741 Sopot

Do Brzegu Restaurant & Bar

Yacht Club Sopot jest w posiadaniu własnego lokalu kulturalno – gastronomicznego Do Brzegu Restaurant & Bar, który
jednocześnie pełni funkcję siedziby klubu. Lokal ma za zadanie integrować lokalne środowisko żeglarskie i służyć promocji żeglarstwa /sportów wodnych wśród mieszkańców trójmiasta i odwiedzających Sopot turystów. L...

Adres:

Mamuszki 2, 81-718 Sopot

Teatr BOTO

Znajdujący się na uboczu ul. Monte Cassino, na placu przy fontannie Jasia Rybaka, sopocki Teatr BOTO, to kameralna przestrzeń łącząca teatr, scenę muzyczną, sztuki wizualne oraz klubokawiarnię. 

Adres:

ul. Boh. Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Państwowa Galeria Sztuki

Państwowa Galeria Sztuki jest instytucją samorządową finansowaną z budżetu gminy Sopot. Po zakończeniu przebudowy centrum Sopotu, galeria została przeniesiona do nowego Domu Zdrojowego przy Placu Zdrojowym 2. W salach wystawienniczych o łącznej powierzchni 1 200 m2. Państwowa Galeria Sztuki realizuje wystawy sztuki współczesnej i tradycyj...

Adres:

Plac Zdrojowy 2, 81-720 Sopot

Pelle clinic

Stawiamy na naturalne piękno, które warto podkreślać subtelnie, bez nadmiernej ingerencji. Kompleksowo zadbamy o Ciebie i Twoje ciało, a dzięki zabiegom zniwelujesz oznaki starzenia. Indywidualne oraz kompleksowe podejście do każdego Pacjenta.

Adres:

1 maja 5, Sopot

Kolejowy Odjazd Sopot

Nowa, unikalna atrakcja na mapie Trójmiasta dla rodzin z dziećmi (nawet od 0 lat). Park kolei miniaturowej Kolejowy Odjazd Sopot to przejażdżki na replikach amerykańskich pociągów po dużym, bogatym w małą architekturę kolejową parku.
Świetna zabawa dla całej rodziny! Obiekt zdobył I-szą nagrodę w konkursie Sopockie Perły w kategorii Debiut R...

Adres:

ul. Jana z Kolna 18, 81-741 Sopot

 • - 10%

Fundacja Nasz Przyjazny Dom REHA SOPOT

Terapia Hiperbaryczna, inaczej HBOT (Hyperbaric Oxygen Therapy) – bezinwazyjna i bezbolesna metoda polegająca na zwiększeniu stężenia tlenu we wdychanym powietrzu. Terapia działa stymulująco na organizm, odżywia niedotlenione komórki, a co za tym idziea – wzmacnia układ immunologiczny i pomaga wrócić do zdrowia.

Adres:

81-703 Sopot, Władysława IV 1C

 • - 20%

Opera Leśna

Opera Leśna to symbol Sopotu, jedna z najbardziej unikatowych scen w Europie – leśny amfiteatr o znakomitej akustyce i ponad stuletniej historii. Na deskach Opery odbyło się wiele głośnych wydarzeń artystycznych takich jak międzynarodowe festiwale piosenki, festiwale wagnerowskie, koncerty gwiazd światowej sceny muzycznej, widowiska, spe...

Adres:

Moniuszki 12, 81-829 Sopot

Mini Świat Sopot

Mini Świat Sopot to rozwijająca przestrzeń, w której dzieci wraz z rodzicami mogą wspólnie bawić się i poznawać świat w miejscu stworzonym z myślą o potrzebach najmłodszych. Jest też strefa kawiarniana, w której na małych i dużych czeka pyszne menu. 

Adres:

Aleja Niepodległości 642-644/2, 81-854 Sopot

 • - 10%

Salonik Prasowy STRIT

Drogeria z kosmetykami i środkami czystości. Rewelacyjna obsługa, indywidualne podejście do klienta.

Adres:

Chopina 12, 81-782 Sopot

 • - 5%

Bar Bursztyn

Tradycyjne potrawy kuchni polskiej, zupy, pierogi również pizze, sałatki, desery, oraz śniadania

Adres:

ul. Grunwaldzka 78/80 Sopot

Statek Pirat

Statek Pirat oferuje 40 minutowe rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej, podczas których można zwiedzić Trójmiasto od strony wody. Rejsy zaczynają się i kończą w Sopocie, przy Molo. Na pokładzie bar U Rogera i restauracja.

Adres:

miejsce cumowania- Sopockie Molo

 • - 10%

Klub Atelier

Klub umiejscowiony na plaży za Grand Hotelem. Foyer teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej. Klubokawiarnia z widokiem na morze. Dobra muzyka, aromatyczna kawa z domowym ciastem, pyszne drinki i przyjemny artystyczny klimat. W weekendy dyskoteka z muzyką od lat ‘80 do współczesności, ale bez klubowych housów.

Adres:

Aleja Franciszka Mamuszki 2, 81-729 Sopot

 • - 10%

Kaiser Patisserie

KAISER Patisserie to sieć ekskluzywnych cukierni, które powstały z myślą o amatorach słodkości i niecodziennych smaków, wszystkie desery są przygotowane z niezwykłą starannością oraz dbałością o detale z najwyższej jakości naturalnych składników.

Adres:

ul. Powstańców Warszawy 19

Eko Parking przy Ergo Arenie

Transport elektrycznymi pojazdami z bezpłatnego Eko parkingu przy ERGO ARENIE do centrum Sopotu i Opery Leśnej 

Adres:

plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

 • - 50%

Sala Koncertowa PFK

Adres:

ul. Stanisława Moniuszki 12 (Opera Leśna), 81...

Hotel Rezydent Sopot MGallery

Rezydent Sopot MGallery do stylowy hotel butikowy, restauracja GRINO z daniami podawanymi w unikalny sposób na Lava Stone i autorską kartą koktajli oraz Prana Spa Premium czyli kameralne SPA z bogatą ofertą zabiegów i masaży.

Adres:

Plac Konstytucji 3 Maja 3, 81-704 SOPOT

Kawiarnia LAS

LAS dolnySOPOTpółnoc to kawiarnia zaprojektowana przez artystkę Asię Zastróżną, natomiast prowadzi miłośniczka zdrowego stylu życia, Ewelina Dobosz oraz pasjonat kawy i wielbiciel wysokiej jakości doświadczeń kulinarnych, Michał Pruchnicki. Poza wyśmienitą kawą, parzoną różnymi metodami - espresso, chemex, drip, aeropress – możemy delektować ...

Adres:

ul. Haffnera 42, 81-708 Sopot

DEKA DESIGN

Deka Design oferuje kompleksowe projekty architektoniczne oraz projekty wnętrz. Każda oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta.
Projekty przygotowywane są zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Adres:

ul. Andersa 3/18, 81-831 Sopot

Rehab Gdańsk s.c

CM Rehab Sopot powstało w maju 2022 jako oddział CM Rehab Gdańsk przy ulicy Heweliusza 11. Świadczymy usługi medyczne z zakresu Fizjoterapii, Osteopatii i Dietetyki. Zajmujemy się pacjentami ze zmianami zwyrodnieniowymi, ostrymi i przewlekłymi bólami kręgosłupa i stawów obwodowych, chorobami reumatycznymi, neurologicznymi i innymi.

Adres:

Al. Niepodległości 698A Sopot

Optyk Szajna

Salon optyczny Szajna to zespół ekspertów w poprawianiu jakości widzenia, a wykwalifikowany personel stanowi gwarancję usług na najwyższym poziomie. Zakład wyposażony jest w gabinet okulistyczny z pełnym badaniem komputerowym wykonywanym przez doświadczonych lekarzy okulistów i optometrystów.

Adres:

Sobieskiego 1 81-761 Sopot

Mind Match

MindMatch, to platforma stworzona w trosce o zdrowie psychiczne. Za pomocą sieci neuronowych diagnozujemy zdrowie psychiczne i następnie polecamy psychologów, psychiatrów, seksuologów i logopedów którzy najlepiej sprawdzili się dla osób o podobnych wynikach diagnozy.

Adres:

Lubostroń 7b/17, 30-383 Kraków

Art of Translation

Art of Translation jest kontynuacją działalności istniejącej od roku 1991 firmy Biuro Tłumaczeń BABEL s.c., w której od stycznia 2010 dokonała się zmiana administracyjna. Wykonujemy tłumaczenia pisemne (zwykle, wierzytelne, medyczne oraz weryfikacje tekstu), natomiast w zakresie tłumaczeń ustnych oferujemy tłumaczenia ...

Adres:

Aleja Niepodległości 718/3U, 81-703 Sopot

 • - 10%

Sopotorium Medical Center & Spa

Obiekt specjalizuje się w leczeniu chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów, urazów narządu ruchu, schorzeń reumatycznych i alergologicznych, a także zaburzeń układu krążenia, układu oddechowego, nadciśnienia i zespołów bólowych.

Adres:

Bitwy Pod Płowcami 52, 81-731 Sopot

Mały Sopot Boutique & Féminin

Mały Sopot w Iławie. Idealny wypoczynek na bliskich Mazurach. Wyjątkowe, kameralne miejsce premium o podwyższonym standardzie nad samym jeziorem Jeziorak. Dla poszukujących ciszy, spokoju i miłej atmosfery, dla ceniących sobie prywatność, przyjazne wnętrza i indywidualne podejście.

Adres:

Chodkiewicza 10, 14-202 Iława

Lerni

Lerni to platforma do nauki języków obcych online. W trakcie nauki masz kontakt jedynie z językiem obcym, dzięki czemu uczysz się zarówno mówić, jak i myśleć po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, włosku i francusku. Kurs Lerni składa się z nieograniczonej bazy multimediów edukacyjnych. Po ukończeniu kursu otrzymujesz certyfikat językowy....

Adres:

online

Hotel Opera

Hotel Opera położony jest w zaciszu zalesionych wzgórz Sopotu. Kameralnie usytuowany hotel, w sąsiedztwie Opery Leśnej zapewnia niepowtarzalną atmosferę podczas pobytu, bez względu na jego charakter - rekreacyjny czy biznesowy.

Adres:

ul. Moniuszki 10, 81-829 Sopot

Trefl Sopot SA

Trefl Sopot to drużyna koszykarska, która od ponad 26 lat nieprzerwanie występuje na parkietach ekstraklasy osiągając liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Pełne emocji i atra...

Adres:

Plac Dwóch Miast 1, 81-732 Sopot

Uwaga : Parking przed obiektem dodatkowo płatny

Kawiarnia Mamma Mia Cafe

Mamma Mia Cafe to jedyna w Polsce kawiarnia łącząca możliwość degustacji zdrowotnej solanki z najlepszym rzemiosłem cukiernictwa polskiego i francuskiego oraz włoską sztuką wytwarzania lodów. A wszystko to z pięknym widokiem na zatokę i molo! 
 

Adres:

Plac Zdrojowy 2 III piętro, 81-720 Sopot

 • - 10%

SPZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA w Sopocie

Sanatorium położone jest w strefie uzdrowiskowej Sopotu – perle uzdrowisk bałtyckich. Usytuowane jest w południowej części miasta, w strefie A1 obszaru ochrony uzdrowiskowej, wśród zieleni, w odległości 50 m od pięknej, piaszczystej plaży.

Adres:

Bitwy pod Płowcami 63-65, 81-731 Sopot

Sopot loves You

Oryginalnie, kreatywnie i po sopocku. Inspiracje na prezenty i niebanalne pamiątki. Wyjątkowa aranżacja i wygodna lokalizacja.
 

Adres:

Kościuszki 5, 81-704 Sopot

 • - 5%

Prosto Sopot

Oficjalny sklep marki Prosto w Sopocie. Najwyższej jakości ubrania miejskie, streetwear'owe dla mężczyzn, kobiet i dzieci od polskiej marki obecnej na rynku od 1999r.

Adres:

ul. Bohaterów Monte Cassino 13, 81-704 Sopot

 • - 10%

Kartcenter TOR GOKARTOWY

Ten sopocki tor gokartowy, wnosi zupełnie nowe standardy do polskiego, amatorskiego kartingu. Na zewnętrznym torze można przeżyć niezapomniane, pełne skoków adrenaliny i pozytywnych emocji wyścigi niczym w Formule 1. 

Adres:

ul. 3 Maja 69C, 81-850 Sopot

 • - 30%

SPA & Wellness. Hotel Sopot

Otaczający klimat był dla nas inspiracją do stworzenia atmosfery głębokiej i wielowymiarowej regeneracji. Poza zabiegami SPA mogą Państwo skorzystać także z komory hiperbarycznej, stref saun, fitness i basenu zewnętrznego.   

Adres:

ul. J. J. Haffnera 88, 81-715 Sopot

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Uczelnia oferuje kształcenie w obszarach: finansów, biznesu i architektury.

Adres:

ul. Rzemieślnicza 5, 81-855 Sopot

Molo

Najdłuższe w Europie drewniane molo to jeden z najpopularniejszych polskich obiektów rekreacyjno – wypoczynkowych, niezaprzeczalna wizytówka miasta Sopotu. W jego skład wchodzą dwie części - lądowa i drewniana. Na końcu mola znajduję się marina.

Adres:

Plac Zdrojowy 2, Sopot

Scena Kameralna im. Joanny Bogackiej w Sopocie. Teatr Wybrzeże

Scena Kameralna im. Joanny Bogackiej usytuowana jest w pochodzącej z początku XX wieku i gruntownie przebudowanej w latach 2009-2010 kamienicy przy ul. Bohaterów Monte Cassino 30. 

Adres:

Bohaterów Monte Cassino 30, 81-759 Sopot

Lagunita Education

Lagunita Education, czyli pomoc w dostaniu się na zagraniczne studia. Nasz zespół mentorów ułatwia aplikację na studia za granicą. Oferujemy też kursy językowe, które przygotowują do certyfikatów oraz egzaminów wstępnych. Każdego traktujemy indywidualnie, dlatego oferujemy pomoc wysokiej jakości. Przeprowadzamy przez rekrutację od A ...

Adres:

Żytnia 14A/lokal 4

Muzeum Sopotu

Muzeum Sopotu zostało powołane do życia w lutym 2001 r. Na siedzibę nowo powstałej placówki wybrano zabytkową, położoną w ogrodzie tuż przy sopockiej plaży eklektyczną willę. Wybudowano ją w latach 1903-1904 dla rodziny gdańskiego kupca i przedsiębiorcy Ernsta Augusta Claaszena (1853 – 1924). Architektem willi był Walter Schulz.

Adres:

Ks. J. Poniatowskiego 8, 81-724 Sopot

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku to uczelnia z ponad 22 letnim doświadczeniem, która od lat identyfikowana jest jako organizacja o silnej i stabilnej pozycji na mapie trójmiejskich oraz pomorskich szkół wyższych. Uczelnia kształci specjalistów z zakresu dietetyki, kosmetologii, fizjoterapii i zdrowia publicznego na poziomie studiów I II st...

Adres:

ul. Pelplińska 7, 80-335 Gdańsk

​​​​​​​Impresariat 34art.pl

Nasza firma zajmuje się organizacją wydarzeń kulturalnych takich jak koncerty, kabarety oraz spektakle teatralne na terenie Trójmiasta. Współpracujemy m.in. z sopocką Operą Leśną oraz z Amfiteatrem Tarasów przy Aquaparku, gdzie działamy kulturalnie przez cały letni sezon.

Adres:

Romańska 28, 80-253 Gdańsk (adres biura: ul. ...

 • - 5%

NZOZ Sopockie Centrum Fizykoterapii i Rehabilitacji Sp. z o.o.

NZOZ Sopockie Centrum Fizykoterapii i Rehabilitacji Sp. z o.o. jest dobrze wyposażoną placówką oferującą pomoc w dolegliwościach spowodowanych bólami kręgosłupa, wadami postawy, dysfunkcjami stawów, mięśni, więzadeł, oraz kompleksową rehabilitację po urazach i operacjach narządu ruchu. Gwarantujemy pomoc w problemach trudnych i skomplikowanych...

Adres:

ul. T. Kościuszki 38, 81-702 Sopot