Restauracja Bulaj

Al. Franciszka Mamuszki 14
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Restauracja Bulaj


  • Akceptuje zwierzęta

Nawiguj z Google


Opis

Restauracja BULAJ z 20 letnim doświadczeniem z bezpośrednim dostępem do plaży usytuowana w pobliżu sopockiego mola i Grand Hotelu. Organizująca nietuzinkowe eventy, obsługująca Vipów. Dbająca o kulinarne doznania wymagających gości restauracji. Dysponująca 150 miejscami siedzącymi, salą konferencyjną na 200 osób. Tarasem mieszącym ok 400 osób oraz plażą dla ok 200 osób.

Restauracja prowadzona przez Artura Moroza wykształconego i posiadającego duże doświadczenie kucharza i restauratora. Ukończył On Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (kierunek nauki o żywieniu człowieka i konsumpcji), uzyskując tytuł inżyniera, technika technologii żywienia zbiorowego. W wieku 24 lat został najmłodszym szefem kuchni sieci restauracji Gesslera w Warszawie. Od 2004 roku prowadzi własną restaurację BULAJ w Sopocie, z licznymi osiągnięciami i wyróżnieniami (m.in. zajęcie I miejsca w konkursie Win & Food Noble Nigh). 2015,

Rozwijamy swoją działalność cateringową, zarówno w swojej siedzibie w trójmieście, jak i na terenie całego kraju oraz zagranicą. Wielokrotnie gotowaliśmy podczas prestiżowych uroczystości i przedsięwzięć, organizowanych przez polskie władze, instytucje, organizacje biznesowe i podmioty gospodarcze, między innymi: w Pałacu Prezydenckim dla korpusu dyplomatycznego akredytowanego w Polsce, w Parlamencie Europejskim w Brukseli, w Paryżu, Kolonii, Londynie, Izraelu, Chicago, Hanoi i Ho Chi Minh, Tokio, Manili i w Pretorii.