Kawiarnia LAS

ul. Haffnera 42, 81-708 Sopot
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Kawiarnia LAS


  • Akceptuje zwierzęta

Nawiguj z Google


Opis

LAS dolnySOPOTpółnoc to kawiarnia zaprojektowana przez artystkę Asię Zastróżną, natomiast prowadzi miłośniczka zdrowego stylu życia, Ewelina Dobosz oraz pasjonat kawy i wielbiciel wysokiej jakości doświadczeń kulinarnych, Michał Pruchnicki. Poza wyśmienitą kawą, parzoną różnymi metodami - espresso, chemex, drip, aeropress – możemy delektować się wypiekami wegańskimi oraz wolnymi od cukru i glutenu.W ofercie znajdują się też lody wegańskie oraz przekąski wytrawne. 

W kawiarni odbywają się warsztaty, wystawy i wernisaże. Jest to miejsce spotkań artystów, sąsiadów, miłośników kawy i pasjonatów zdrowego odżywiania, a także osób z nietolerancjami i rożnymi alergiami. Dbamy o to, aby klient nie czuł u nas przepychu, a każdy czuł się swobodnie, dobrze i wyjątkowo.

Klienci mogą doświadczyć u nas różnych smaków i nie wyczuć różnicy, że są to ciasta wegańskie, bez dodatku cukru czy glutenu, a ich bazą są tylko produkty wysokiej jakości. Dużo czasu i uwagi poświęcamy, aby nasz klient i jego kubki smakowe były zachwycone. Jak odwiedzisz kawiarnię, musisz posmakować nerkowników czy jagielników , natomiast na mały głód polecają się monoporcje: baton czekoladowy, snikers, tartaletka. 

Pasjonaci kawy powinni spróbować nie tylko klasyków jak espresso czy kawa filtrowana, ale na ochłodę siegnąć po cold brew, nitro czy espresso-tonic.