Kaiser Patisserie

ul. Powstańców Warszawy 19
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Kaiser Patisserie


  • Akceptuje zwierzęta

Nawiguj z Google


Opis

KAISER Patisserie to sieć luksusowych cukierni. Firma została założona w roku 2019 przez jej właściciela, Sławomira Gojdzia, który w swojej karierze zbudował kilka przedsiębiorstw, jednak to KAISER Patisserie jest zwieńczeniem jego życiowej pasji jaką jest sztuka cukiernicza. Nazwa firmy wywodzi się z historii związanej z jej pierwszym lokalem, który został otwarty w zabytkowej kamienicy w Słupsku. Podczas remontu wnętrz jednego z pomieszczeń znaleziono brykiet opałowy z dawnych lat, opatrzony napisem „KAISER", co ze względów historycznych było charakterystyczne dla tego regionu. Jak widać, to przeznaczenie podsunęło nazwę cukierni, a sam wydźwięk znaczenia tego słowa (z j. niem. Kaiser - cesarz) w kontekście marki luksusowej okazał się z nią idealnie komponować. Marka została zbudowana w sposób nietuzinkowy, bazujący na subtelnych kontrastach, pozwalający jej wyróżnić się nie tylko na rynku polskim, ale i europejskim. Tożsamość marki zatem łączy w sobie magię świata cukierniczych dzieł sztuki z wyraźnym wpływem świata mody, gdzie przepych zestawia się z minimalizmem, a dostojne akcenty dawnych lat z nowoczesnym luzem. Marka jest stylem życia, umożliwia Klientom wyrażenie siebie, wprowadzenie siebie i swoich gości do świata magicznego - pełnego piękna produktów, wnętrz oraz niepowtarzalnych smaków.

Każdy z elementów został przemyślany tak, by pasował do siebie koncepcyjnie i mógł być zestawiony ze sobą na zasadzie przeciwieństw - z jednej strony mamy kolorowe i pełne przepychu wyroby, z drugiej minimalistyczna klasę wprost ze świata mody. Z jednej strony mamy wnętrza pełne powagi i wykwintnego stylu, z drugiej elementy łagodzące otoczenie i nadające mu swobody (elementy dekoracyine, wzory, meble). KAISER Patisserie to marka luksusowa, która pomimo swojego charakteru pozwala sobie na luźny ton komunikacji i nieprzewidywalność. Podstawą tego jest zachowanie naturalności i szczerego przesłania marki, która stworzona została dla ludzi i to ludzie i ich zadowolenie są w centrum jej wszelkich działań. Każda z osób odwiedzających lokale firmy może skosztować magii całego konceptu, w której każdy z elementów współgra, tworząc niepowtarzalne doznania estetyczne i smakowe.

KAISER Patisserie jest jedna z niewielu firm na rynku, które powstały z tak dużym rozmachem i rosną w tempie, które wielu osobom wydaje się nieprawdopodobne. Wyróżnia ja również fakt, ze powodem jej powstania nie byty pobudki finansowe. Całe przedsięwzięcie nie było skrzętnie skalkulowanym projektem sprzedażowym, a inwestycja w przyszłość i marzenia o stworzeniu cukierni niepowtarzalnej na skale, nie tylko Polski, ale i Europy. Lokale powstają tylko w popularnych dzielnicach miast, które są wybierane ze względu na prestiż dopasowanie do łańcucha dostaw produktów. Do końca roku 2022 roku cukiernia będzie posiadała łącznie 7 lokalizacji - dwie w Stupsku, dwie w Berlinie i po jednej w Sopocie, Gdańsku, Gdyni. W pierwszym kwartale 2023 roku otwarty zostanie pierwszy lokal w Warszawie. Ze względu na to, ze każda wizyta w KAISER Patisserie powinna by wyjątkowym doznaniem, obsługa Klienta w lokalach firmy stoi na najwyższym poziomie, który gwarantuje odpowiednio dobrany i przeszkolony personel. Sercem firmy jest najnowocześniejsza w Polsce pracownia cukiernicza, która mieści się w Słupsku i gromadzi najwybitniejszych w kraju specjalistów w dziedzinie cukiernictwa. Zespół został już z wielokrotnie doceniony, jednak swoją obecność w kraju podkreslił zdobyciem pierwszego miejsca podczas Mistrzostw Polski w Przygotowaniu Deseru 2022 w Warszawie. Firma współpracuje również z kilkoma wybitnymi cukiernikami z Francji, a w niedalekiej przyszłości uruchomi serie spotkań branżowych i szkoleń.