​​​​​​​Impresariat 34art.pl

Romańska 28, 80-253 Gdańsk (adres biura: ul. Zabytkowa 4/3, 80-253 Gdańsk)
  • Home
  • Oferty
  • ​​​​​​​Impresariat 34art.pl
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

​​​​​​​Impresariat 34art.pl


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Nasza firma zajmuje się organizacją wydarzeń kulturalnych takich jak koncerty, kabarety oraz spektakle teatralne na terenie Trójmiasta. 

Silną pozycję na rynku, na którym funkcjonujemy już od dziesięciu lat, dokumentuje owocna współpraca z wieloma znaczącymi instytucjami. W okresie jesienno-zimowym oraz wiosennym współpracujemy z takimi siedzibami jak Polska filharmonia Bałtycka, Teatr Muzyczny, Scena Teatralna NOT, Stary Maneż czy Gdynia Arena. W czasie wakacji nasze imprezy odbywają się przede wszystkim na terenie Amfiteatru Tarasów przy Aquaparku Sopot oraz Opera Leśnej. Współpracujemy też z czołowymi polskimi teatrami takimi jak Och-Teatr,    Teatr 6. Piętro, Teatr Roma, Teatr Narodowy czy też Teatr Muzyczny w Łodzi.
Sprowadziliśmy do Trójmiasta tak głośne tytuły spektakli, jak choćby "Garderobiany" Teatru Narodowego, z głównymi rolami Janusza Gajosa i Jana Englerta czy "Pomoc domową" Och-Tomasz ze wspaniałą rolą Krystyny Jandy.

Przygotowując każdy sezon kontaktujemy się z menageram najpopularnieszych polskich artystów. Na przestrzeni lat organizowaliśmy koncerty takich topowych gwiazd jak: Varius Manx, Kasia Kowalska, Ray Wilsow, Paweł Domagała, Maciej Maleńczuk, Kombii, Anna Wyszkoni, zespół Raz Dwa Trzy, Sebastian Riedel  zespołem Cree, Michał Szpak i wielu, wielu innych. Z każdym rokiem poszerzamy naszą ofertę artystyczną.

Naszym mocnym punktem są również kabarety. Współtworzymy jedną z największych krajowych imprez kabaretowych. Polską Noc Kabaretową, na której co roku bawi się tysięcy osób. Na stałe działamy z takimi grupami jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Neo-Nówka, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Paranienormalni czy Igor Kwiatkowski.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

✅Wydzielone miejsca dla niepełnosprawnych na wózku, 50% rabat dla osoby niepełnosprawnej.

Regulamin i warunki

Uwaga:
Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00, natomiast bilety można zakupić również w dniu wydarzenia na miejscu imprezy.

https://www.34art.pl/regulamin