Eko Parking

plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.
  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Eko Parking


Opis

Podobnie, jak w poprzednich latach, Miasto Sopot również w tym sezonie zaprasza wszystkich do korzystania z Eko parkingu na ponad 700 miejsc przy ERGO Arenie. Parking jest niestrzeżony, czynny całodobowo, bezpłatnie, codziennie, z wyjątkiem dni, gdy odbywają się imprezy w ERGO Arenie.

Zachęcamy również do korzystania z transportu pojazdami elektrycznymi, którymi w weekend 16 - 19 czerwca oraz od 25 czerwca do końca wakacji będzie można dotrzeć na sopocką plażę czy do centrum miasta, a następnie wrócić na parking (trasa wiedzie ulicami: Łokietka, Polną, Grunwaldzką, Chopina, Kościuszki i powró† do ERGO Areny ulicami Kościuszki i Łokietka).
Bilet na przejazd w jedną stronę kosztuje 4 zł, a w dwie strony 6 zł. Dzieci do ukończenia szkoły podstawowej nie płacą za bilet. Na Kartę Sopocką - zniżka 50%.
Od 1 lipca do 31 sierpnia dostępna będzie również trasa z pl. Konstytucji 3 Maja do Opery Leśnej (osobny pojazd, kursujący co 30 minut, bez przystanków po drodze). Ceny biletów takie, jak na trasie głównej, ale osoba jadąca z Eko Parkingu może jechać tam na tym samym bilecie.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Pojazdy elektryczne dostosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Regulamin i warunki

Regulamin Eko parkingu