IMPERIA

ul. Arkońska 54A, 80-392 Gdańsk
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

IMPERIA


  • Akceptuje zwierzęta
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Zakres usług firmy IMPERIA obejmuje:

1. Indywidualny projekt
czyli pełen zakres usług związanych z projektowaniem nowych przestrzeni biurowych oraz rearanżacją funkcjonalnych biur. Oferowane są projekty techniczne, koncepcyjne oraz wizualizacja wnętrz.
2.Projektowanie koncepcyjne
Imperia tworzy nieszablonowe powierzchnie biurowe, które są ergonomicznie zaaranżowane, aby pomóc klientom w poprawie wydajności biznesowej, zwiększeniu współpracy i budowaniu rozpoznawalności marki.
Firma zajmuje się kompleksowym wyposażeniem firm i instytucji; działa wszechstronnie począwszy od zbadania potrzeb, doradztwa, projektu i oferowania, poprzez dostawę, montaż mebli i zapewnienie serwisu gwarancyjnego.
3.Montaż i Serwis
czyli oferta pełnego zakresu usług związanych z montażem mebli i wykładzin. Wykonywane jest również serwisowaniem mebli i wykładzin, w którego skład wchodzi czyszczenie metodą Dr.Schutz czyli tzw. "na sucho"
4.Testowanie
czyli wykorzystywanie prezentacji przykładowego miejsca pracy, w którego skład wchodzi biurko, kontener, krzesło obrotowe. Przed zakupem można sprawdzić, które meble pasują do mieszkania lub biura, aby później być usatysfakcjonowanym z mebli i nie tylko, pod względem wizualnym, ale również funkcjonalnym.


Regulamin i warunki

✅ Zniżka obowiązuje po okazaniu Karty Sopockiej lub aplikacji "Karta Sopocka"