Majaland Gdańsk

Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Majaland Gdańsk


  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Majaland Gdansk to park rozrywki, który wyróżnia się wyjątkową, przestronną halą oraz niezwykłą strefą zewnętrzną. Dzięki temu jesteśmy otwarci przez cały rok, niezależnie od pogody czy dnia. Zawsze jesteśmy gotowi na wspólną, wspaniałą zabawę! W naszej przestronnej hali znajduje się mnóstwo atrakcji, które pozwolą poczuć się jak winnej rzeczywistości. Najnowszy park Majaland przeniesie Cię nie tylko do magicznego świata Pszczółki Mai, ale także do zaczarowanego lasu, gazie w wiosce Smerfów spotkasz małych, sprytnych przyjaciół. W strefie zewnętrznej czeka na Ciebie wiele atrakcji. Gwarantujemy wspaniałą zabawę dla każdego! Najmłodsi, jak i dorośli, mogą spędzić niesamowity i rodzinny czas.

Park oferuje gościom również chwile relaksu w restauracjach i kawiarniach, gazie można delektować się pysznym jedzeniem i napojami w przerwach miedzy kolejnymi szaleństwami. W sercu naszej hali można znaleźć kolorowy sklep z pamiątkami, w którym poza niesamowitymi zabawkami, pluszakami i różnymi gadżetami, są także automaty do gier i zabaw. Majaland Gdansk to miejsce, w którym spełniają się marzenia. Przyjazd do parku to niezapomniana podróż do bajkowej krainy, gdzie zabawa i radość są codziennością. Jest to idealne miejsce na spedzenie czasu ze swoimi bliskimi, wycieczkę szkolna, imprezę urodzinowa lub firmowa, niezależnie od pory roku.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami


Majaland Gdansk jest łatwo dostępny dla osób na wózkach inwalidzkich. W parku znajdują się specjalne udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Podczas wizyty mona korzystać z własnego wózka inwalidzkiego lub zarezerwować wózek. Liczba dostępnych wózków inwalidzkich jest ograniczona. Pry rezerwacji wózka inwalidzkiego należy wpłacić 20 zł kaucji. Kaucja zostanie zwrócona po oddaniu wózka w dobrym stanie do recepcji. Parking Na naszym parking znajdują się wydzielone miejsca parkingowe dla samochodów osób niepełnosprawnych. Prosimy pamiętać, ze wszystkie miejsca parkingowe na terenie Majaland są płatne.