Centrum Stomatologiczne SaNdent

Małopolska 7/2, Sopot
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Centrum Stomatologiczne SaNdent


Nawiguj z Google

Opis

Centrum Stomatologiczne SaNdent jest kontynuacją wieloletniej praktyki indywidualnej. Spełnieniem marzenia o stworzeniu takiego gabinetu, w którym miły i przyjazny personel, zadba o Pacjenta, rozwiązując nawet najtrudniejsze przypadki stomatologiczne. Priorytetem dla nas jest kompleksowość usług, wykonanie każdego zabiegu profesjonalnie i z zachowaniem szeroko rozumianej estetyki. Dlatego inwestujemy w sprzęt, materiały oraz szkolenia. Współpracujemy z Pracowniami Techniki Dentystycznej, które zlecone prace wykonują precyzyjnie, dokładnie, terminowo i estetycznie.

Poszerzamy zakres swoich usług poprzez szkolenia, inwestycje w sprzęt i zatrudnianie lekarzy specjalistów różnych dziedzin stomatologii.

Centrum Stomatologiczne SaNdent jest wyposażone w nowoczesne urządzenia renomowanych firm. Dbając o jakość usług, używamy tylko materiałów i sprzętu rekomendowanych przez specjalistów z całego świata. W temacie jakości nie ma kompromisów, prób, doświadczeń. Są tylko sprawdzone produkty, na których polegamy w codziennej pracy.

Nasze fotele stomatologiczne to Unity Stern Weber. Dla wygody Pacjentów zagłówki są wyposażone w specjalne poduszki z materiału termoplastycznego Tempure, które w trakcie zabiegu dostosowują swój kształt do głowy Pacjenta, niwelując ból głowy oraz karku.

Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo Pacjenta, dlatego wszystkie narzędzia i instrumenty są sterylizowane lub jednorazowe. Mamy wysokiej klasy autoklaw firmy W&H Lisa, który automatycznie pilnuje zachowania wszystkich parametrów skutecznej sterylizacji. Unity stomatologiczne są wyposażone w system automatycznej, wewnętrznej dezynfekcji, aby woda w kubeczkach, woda i powietrze w dmuchawce były jałowe.

Mamy sprzęt radiologiczny punktowy – radiografię cyfrową marki Schick, do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych, jak i aparat pantomograficzny firmy Kodak, do wykonywania zdjęć całościowych uzębienia, panoramicznych. Aparaty te to nowoczesne urządzenia cyfrowe, gwarantujące uzyskanie dobrej jakości obrazu przy zastosowaniu minimalnej dawki promieniowania.