Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT

ul. Hryniewieckiego 12a Władysławowo
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT


  • Akceptuje zwierzęta
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Gwiazda Morza to wyjątkowość, z jaką podchodzimy do goszczenia. To obietnica spędzenia niezwykłego czasu w niezwykłym miejscu. To relaks, spokój i możliwość regeneracji na wyciągnięcie ręki.

Mamy to, czego nie mają inni: bliskość morza, leśne otoczenie, wyjątkowe przestrzenie do relaksu oraz: strefę basenową (cztery baseny, w tym jeden- infinity- na dachu), saunarium (m.in. sauna fińska, ziołowa, parowa), ściankę wspinaczkową (wewnątrz budynku), siłownię, wyjątkowy Instytutu SPA czy liczne atrakcje i animacje dla dzieci. Ponadto: niezwykły klimat i energię, które wyróżniają nas spośród innych miejsc wypoczynkowych.

Lubimy działać, dlatego dzięki naszym szerokim możliwościom jesteśmy w stanie zorganizować każde wydarzenie czy konferencję z otwartością, starannością i szacunkiem- Twój pomysł, nasze doświadczenie.

W Resorcie stawiamy na niebanalność. W związku z czym niebanalny jest nie tylko nasz Hotel, ale i Restauracja H12, prowadzona przez doświadczonego i cenionego Szefa kuchni. Przestrzeń, świeże produkty, doskonałe dania, rewelacyjny zespół i nadmorskie otoczenie- to wszystko składa się na atmosferę miejsca, do którego chce się wracać.

W bliskości morza, natury i Trójmiasta.

Zapraszamy!