Lagunita Education

Żytnia 14A/lokal 4
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Lagunita Education


Nawiguj z Google

Opis

Jesteśmy zmotywowanym zespołem, który zawsze opiera swoje działania o zorganizowany plan. Nigdy nie działamy w ciemno i tak też postąpimy z Twoją rekrutacją oraz z Twoimi przygotowywaniami do egzaminów wstępnych. Wśród osób, które będą Cię przygotowywały do skutecznej aplikacji lub wybranych egzaminów znajdują się studenci i absolwenci najlepszych uniwersytetów na świecie. Skoro sami zdołali przejść przez trudny proces rekrutacji na Harvard, Oxfrod czy Cambridge, masz pewność, że z Twoją aplikacją również sobie wyśmienicie poradzą.

Zależy nam na sukcesie naszych kandydatów i uważamy, że jesteśmy w stanie KAŻDEGO skutecznie przygotować do aplikacji na studia za granicą. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu aplikacji, znakomitych mentorów i instruktorów, autorskie materiały i sposoby na to, aby efektywnie nauczać. Przygotowując do egzaminów wstępnych do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie, poświęcając mu odpowiedni czas na wchłonięcie całej wiedzy, którą dysponujemy. Pomogliśmy już dziesiątkom kandydatów rozpocząć swoje wymarzone studia za granicą. Liczymy, że Ty będziesz następny.

Wszystkie nasze kursy odbywają się zdalnie, a zajęcia z instruktorami i mentorami zarezerwujesz za pomocą wygodnego kalendarza online. To wyjście naprzeciw Twojej oszczędności czasu - nie musisz przemierzać zakorkowanych ulic w drodze na zajęcia i martwić się, że będzie Ci ciężko pogodzić kurs ze szkołą i innymi aktywnościami. Możesz się z nami efektywnie przygotowywać do egzaminów, gdziekolwiek jesteś!

Wszystkie nasze kursy przeprowadzane są indywidualnie. W przypadku egzaminów językowych uważamy, że to nieefektywne uczyć się języka w dużej grupie. Z takich zajęć wynosi się bardzo niewiele. Chcemy poświęcić Ci jak najwięcej uwagi, abyś mógł zdobyć potrzebne umiejętności, wiedzę i płynność językową zanim podejdziesz do egzaminu i zdobędziesz z niego najwyższe noty. Jeśli chodzi zaś o wszystkie inne egzaminy wstępne (SAT, TSA, GMAT, IMAT) - podobnie jak w przypadku egzaminów językowych, naszym celem jest przygotowanie Cię do uzyskania jak najwyższych wyników. Żeby to osiągnąć w stosunkowo niedługim czasie musimy nasz kurs maksymalnie dopasować do Twoich dotychczasowych umiejętności i predyspozycji. Ten proces można porównać do szlifowania diamentu. Trafiają do nas kandydaci z pewną wiedzą i poziomem umiejętności, a naszym zadaniem jest wypełnić wszelkie luki i braki, aby w trakcie trwania kursu był widoczny zauważalny progres i rozwój kandydata. Efektem kursu jest całkowita pewność swojej wiedzy i umiejętności, która procentuje na oficjalnym egzaminie oraz w trakcie rekrutacji na studia zagraniczne.