Mind Match

Lubostroń 7b/17, 30-383 Kraków
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Mind Match


  • Dostosowany

Nawiguj z Google


Opis

Od 20% do 57% osób rezygnuje z psychoterapeuty zaraz po pierwszej wizycie. Od 37% do 45% rezygnuje po drugiej. Około 1/3 osób, które zrezygnowały poddają się i uznają że psychoterapia jest nie dla nich. Zazwyczaj taka decyzja wynika tylko z tego, że pacjentowi nie spodobał się terapeuta. Z tego powodu bardzo wiele osób zaniedbuje swoje zdrowie psychiczne.

Aby zmniejszyć liczbę rozczarowań, na platformie MindMatch dopasowujemy pacjentów do psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów, logopedów i seksuologów. Pacjent może się zdiagnozować, a następnie dobrać tych terapeutów, którzy najlepiej sprawdzają się w leczeniu podobnych problemów. Dzięki temu pacjent na terapii może w końcu poczuć się zrozumiany przez terapeutę, który ma wysokie doświadczenie w leczeniu jego zaburzenia psychicznego. Dzięki naszemu rozwiązaniu również terapeutom łatwiej znaleźć pacjentów, oraz zdobyć reputację.

MindMatch, to platforma stworzona w trosce o zdrowie psychiczne. Za pomocą sieci neuronowych diagnozujemy zdrowie psychiczne i następnie polecamy psychologów, psychiatrów, seksuologów i logopedów którzy najlepiej sprawdzili się dla osób o podobnych wynikach diagnozy. Pacjent może w ten sposób znaleźć właściwego terapeutę, który go zrozumie i obejmie właściwą opieką.

Publikujemy też 2-miesięcznik "Zdrowy mózg", w którym piszemy o zdrowiu psychicznym, typach leczenia chorób psychicznych i o specjalistach od zdrowia psychicznego i badaniach nad mózgiem. Posiadacze Karty Sopockiej mogą otrzymać ten miesięcznik za darmo bez rejestracji za darmo, mimo że zwykle jest oferowana tylko osobom, które co najmniej 5 razy w miesiącu chodzą na terapię do jednego ze specjalistów zarejestrowanych na platformie.


Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Posiadamy alternatywne opisy do wszystkich obrazków na platformie, dzięki czemu niewidomi mogą korzystać w pełni z naszej strony.