Mały Sopot Boutique & Féminin

Chodkiewicza 10, 14-202 Iława
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Mały Sopot Boutique & Féminin


  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

 
Mały Sopot w Iławie. Idealny wypoczynek na bliskich Mazurach. Wyjątkowe, kameralne miejsce premium o podwyższonym standardzie nad samym jeziorem Jeziorak. Dla poszukujących ciszy, spokoju i miłej atmosfery, dla ceniących sobie prywatność, przyjazne wnętrza i indywidualne podejście.

Na bliskich Mazurach, w klimacie nadmorskiej willi amerykańskiego Wschodniego Wybrzeża, gdzie stonowane barwy i naturalne materiały komponują się z eleganckim wyposażeniem, autorską sztuką oraz dbałością o detale.

Siedem komfortowych apartamentów z dużym dostępem światła naturalnego i świeżego powietrza, z łóżkiem kontynentalnym i wezgłowiem, zapewniającym najwyższy komfort spania i wygodę w ciągu dnia, z praktycznymi aneksami kuchennymi i monitorowanym parkingiem.

Bezpieczne łazienki i dodatkowe wyposażenie minimalizują ryzyko uderzenia, czy upadku, zapewniając najwyższy poziom higieny. Własna, zewnętrzna tężnia solankowa oraz winda i oranżeria z panoramicznym widokiem na Jeziorak. Internet światłowodowy 1 Gb/s.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Obiekt jest w całości przyjazny dla osób niepełnosprawnych, posiada windę i podjazd do budynku z parkingu. Pochwyty w łazience, wygodne siedzisko pod prysznicem i wanna wolnostojąca napełniana przez przelew minimalizują ryzyko uderzenia, czy upadku. Ponadto, apartament Piaskowy, położony na parterze, został dodatkowo przystosowany pod potrzeby ON: duży prysznic z łatwym dostępem dla wózka oraz przedłużane WC.