Aquapark Sopot

Zamkowa Góra 3, 81-713 Sopot
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.
  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Aquapark Sopot


Opis

Aquapark w Sopocie to pierwszy tego typu obiekt w Trójmieście. Jest to przede wszystkim zespół wewnętrznych i zewnętrznych basenów rekreacyjnych z barami szybkiej obsługi.

Główną część Sopockiego Aquaparku stanowią różnej wielkości baseny połączone kanałami przepływowymi oraz mostkami, pozwalającymi na swobodne przemieszczanie się gości przebywających w strefie basenowej. Atrakcje do dyspozycji gości: basen rekreacyjny z leżankami do masażu, grota z wodospadem i wypływem na basen zewnętrzny, czterotorowy basen parapływacki, zewnętrzny basen rekreacyjny z zainstalowaną konstrukcją do interaktywnych zabaw dla dzieci z ośmiometrową zjeżdżalnią o trzech torach (czynny w sezonie letnim), basen rekreacyjny z biczami wodnymi, baseniki z hydromasażem (whirlpoole), brodzik dla dzieci z armatką wodną, zjeżdżalniami dla maluchów i gejzerami, całoroczny basen zewnętrzny połączony z wewnętrznym basenem rekreacyjnym kanałem przepływowym, dwie zjeżdżalnie rurowe (Familijna  i Turbo) oraz Dzika Rzeka.

Na terenie obiektu znajduje się również: kompleks Świata Saun oraz Aqua Spa - strefa relaksu i piękna, bogata w ofertę profesjonalnych masaży oraz zabiegów na ciało i twarz. Doskonałym uzupełnieniem obiektu jest Restauracja z kompleksem zewnętrznych letnich zadaszonych Tarasów z widokiem na Zatokę Gdańską i towarzyszącym im pawilonem restauracyjnym. Doskonała lokalizacja Parku Wodnego Sopot sprawia, że bez problemu można dostać się do niego komunikacją miejską lub też Szybką Koleją Miejską łączącą całe Trójmiasto. Obiekt usytuowany jest na skarpie, 200 m od plaży tuż obok trasy spacerowej i rowerowej biegnącej wzdłuż morza.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Obiekt w pełni przystosowany.