Sopocka Organizacja Turystyczna

Plac Zdrojowy 2
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Nawiguj z Google


Opis

Punkt Informacji przy ul. Dworcowej 4, mieści się w zabytkowym budynku tuż przy stacji kolejowej “Sopot Centrum”. W punkcie IT funkcjonuje sklep z pamiątkami, przechowalnia bagażu oraz biuro zakwaterowań. Można u nas zakupić również bilety na wydarzenia oraz na komunikację miejską.

Nawiguj z Google


Opis

Punkt Informacji Turystycznej zlokalizowany na II piętrze Domu Zdrojowego, blisko wejścia na molo. Miejsce, w którym nie tylko można uzyskać rzetelne informacje na temat Sopotu i okolic, ale również zakupić bilety na wydarzenia i sopockie pamiątki, a także zostawić walizki w przechowalni bagażu. Do lokalu wjeżdża się windą panoramiczną, a piętro wyżej znajduje się kawiarnia z pijalnią wody solankowej oraz punktem widokowym.

Nawiguj z GoogleInformacje dla osób z niepełnosprawnościami

- możliwość zakupu on-line w dowolnym miejscu i o dowolnej porze
- pamiątki można również kupić stacjonarnie w punktach Informacji Turystycznej na ul. Dworcowej 4 (w pełni punkt jest dostępny dla osób z niepełnosprawnością – jest do dyspozycji podjazd dla wózka) i na Placu Zdrojowym 2 (wjazd windą na II piętro)
- w przyszłym roku planujemy wdrożenie zakładki „dostępność dla osób z niepełnosprawnościami” w celu dostosowania strony dla osób z niepełnosprawnością.

Regulamin i warunki

Z regulaminem sklepu internetowego i warunkami sprzedaży można się zapoznać wchodząc w poniższy link.
REGULAMIN - LINK