Neroly Clinic & Spa

ul. Emilii Plater 7 81-777 Sopot ( w hotelu Eureka)
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Neroly Clinic & Spa


Nawiguj z Google

Opis

Połączenie Kliniki i Spa
Nasz profil dopasowany jest do osób, które chcą odbudować skórę za pomocą urządzeń medycznych Hi-Tech, ale także dla klientów szukających relaksu w nadmorskim klimacie. Jesteśmy jedynym miejscem łączącym ze sobą klinikę urody oraz Spa, co czyni nas wyjątkowym miejscem na mapie Sopotu. O naszych gości dbamy holistycznie!

Najlepsi specjaliści
Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni eksperci, dla których praca jest pasją. Długoletnia praktyka zawodowa, wiedza oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że wizyta w Klinice daje poczucie jakości, korzyści oraz komfortu.


Najnowsza technologia
W Klinice pracujemy na sprzętach najwyższej technologii tak, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów oraz osiągać oczekiwane rezultaty. Dzięki zaawansowanej technologicznie, medycznej aparaturze nasi Klienci mogą liczyć na komfort bezpieczeństwo i efekty.

Szeroka oferta dopasowana do potrzeb
Neroly Clinic & Spa to miejsce, które oferuje szereg zabiegów, dzięki którym nasi Klienci mogą zadbać o siebie kompleksowo. Dysponujemy medycznymi technologiami laserowymi, które pomogą pozbyć się niechcianego owłosienia, trądziku, zamkną naczynka czy odmłodzą skórę pobudzając ją do przebudowy oraz naturalnego liftingu. Zabiegami, które pokochały nasze klientki są zabiegi modelujące sylwetkę. Wykorzystywana w nich najnowocześniejsza technologia na rynku niesie za sobą szereg korzyści, od walki z cellulitem, ujędrnienie ciała po medyczne korzyści takie jak eliminacja toksyn z organizmu, poprawa mikrokrążenia, usprawnienie układu limfatycznego czy zmniejszenie poziomu stresu. W naszej ofercie znajduje się również pielęgnacja dłoni oraz stóp, a także szeroki zakres zabiegów na twarz zarówno paramedycznych jak i z wykorzystaniem urządzeń Hi-Tech. W Neroly Clinic & Spa każdy znajdzie coś dla siebie!