SPZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA w Sopocie

Bitwy pod Płowcami 63-65, 81-731 Sopot
  • Home
  • Oferty
  • SPZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA w Sopocie
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

SPZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA w Sopocie


  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google

Opis

Sanatorium MSWiA w Sopocie, znane pod wcześniejszą nazwą Sanatorium Helios, rozpoczęło działalność jako ośrodek sanatoryjno-rehabilitacyjny w 1987 r. Zakres naszej działalności obejmuje lecznictwo uzdrowiskowe i rehabilitację leczniczą.

Promujemy holistyczne oddziaływanie na pacjenta poprzez dobór kompleksowych metod leczenia obejmujących balneologię, rehabilitację, psychoterapię, odpowiednią dietę i zajęcia rekreacyjno-wypoczynkowe.

Prowadzimy leczenie uzdrowiskowe sanatoryjne ze skierowaniem z NFZ i komercyjnie, w warunkach stacjonarnych i ambulatoryjnych, w następujących profilach leczniczych: reumatologia, neurologia, osteoporoza, pulmonologia, kardiologia z nadciśnieniem tętniczym, ortopedia.

W leczeniu balneologicznym wykorzystujemy solankę Sopocką (4,3% solanka bromkowo-jodkowa, zawierająca również duże ilości potasu, magnezu i jodu.), bezpośrednio ze Zdroju Św. Wojciecha, borowinę i naturalny dwutlenek węgla.

Zapewniamy całodobową opiekę lekarsko- pielęgniarską.

Dodatkowym atutem naszego Sanatorium jest bezpośrednie położenie nad morzem co pozwala na pełne korzystanie z walorów leczniczych polskiego Bałtyku.


Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością.
Podjazdy, platformy dźwigowe, łazienki dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.