Fundacja Nasz Przyjazny Dom REHA SOPOT

81-703 Sopot, Władysława IV 1C
  • Home
  • Oferty
  • Fundacja Nasz Przyjazny Dom REHA SOPOT
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Fundacja Nasz Przyjazny Dom REHA SOPOT


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Fundacja Nasz Przyjazny Dom to organizacja prowadząca działalność na rzecz wspierania i niesienia pomocy, opieki, pomocy społecznej oraz ochrony zdrowia osobom niesamodzielnym, w szczególności osobom niepełnosprawnym intelektualnie i ich rodzinom.
W ramach działalności gospodarczej prowadzonej przez Fundację odpłatnie dostępna jest dla wszystkich mieszkańców Sopotu terapia w komorze hiperbarycznej.
Terapia Hiperbaryczna to bezinwazyjna i bezbolesna metoda polegająca na zwiększeniu stężenia tlenu we wdychanym powietrzu. Przebywając w specjalnie zaprojektowanej komorze hiperbarycznej, otrzymuje się tlen o wysokim stężeniu w warunkach podwyższonego ciśnienia, co pozwala to na skuteczniejsze przedostawanie się tlenu do obszarów mniej ukrwionych lub miejsc gdzie jest on niezbędny. 
Terapia tlenem wspomaga m.in.:
- rehabilitację po przebytym zakażeniu koronawirusem,  leczenie miażdżycy, nadciśnienia tętniczego oraz niedotlenienia tkankowego, rehabilitacje układu nerwowego ADHD, choroby Alzheimera, Parkinsona, itp., łagodzenie skutków reumatyzmu, wspomaganie rehabilitacji po urazach, leczenie cukrzycy oraz zespołu stopy cukrzycowej, leczenie chorób skórnych, tj. łuszczycy, grzybicy i trudno gojących się ran, leczenie zaburzeń potencji,
Tlenoterapia korzystnie wpływa na:
- usuwanie toksyn i szkodliwych metali ciężkich, utrudniających przemianę materii, odżywianie komórek skóry, stare komórki zastępowane są nowymi, przyspieszenie metabolizmu, szybsze efekty odchudzania, zwiększenie ilość produkowanego kolagenu, zmniejszenie obrzęków po stłuczeniach, skręceniach i kontuzjach, trwałe zwiększenie wydolności siłowej organizmu, szybszą regenerację i zmniejszenie bólu pomiędzy treningami i zawodami sportowymi
Przeciwwskazania bezwzględne
- nieleczona odma opłucna, przyjmowanie leków cytotoksycznych takich jak bleomycyna, doksorubicyna, disulfiram itp.
Przeciwwskazania względne (wskazana konsultacja ze swoim lekarzem)
- zabiegi operacyjne w obrębie klatki piersiowej, ciąża, zapalenie nerwu wzrokowego, rozrusznik serca, zapalenie zatok, drgawki, gorączka, krwotok, niedawno przebyte przeziębienie, ostre choroby uszu, klaustrofobia, rozsiana choroba nowotworowa.
Pomimo tego, iż tlenoterapia w komorze hiperbarycznej jest zabiegiem bezinwazyjnym, to może mieć niewielkie skutki uboczne w postaci zmęczenia oraz bólu głowy, w szczególności po pierwszej i drugiej sesji.


UWAGA: akceptujemy zwierzęta, jednak przy korzystaniu z komory nie gwarantujemy opieki na zwierzakiem

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

✅Obiekt dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Regulamin i warunki

Cennik
Cena sesji: 150 zł – 90 min w komorze
Dla posiadaczy Karty Sopockiej - cena po rabacie: 120 zł – 90 min w komorze

Po dokonaniu rezerwacji online klient dokonuje wyboru formy płatności. Ma dwie opcje do wyboru: gotówka lub szybka płatność online. Rabat będzie możliwy po wpisaniu kodu „KartaSopocka20”. Wówczas cena ze 150 zł do zapłaty zmieni się na 120 zł.  Weryfikacja Karty Sopockiej i uprawnienia do rabatu będzie dokonywana na miejscu. 

https://fundacjanaszprzyjaznydom.pl/regulamin-dotyczacy-swiadczenia-uslug/