Mini Świat Sopot

Aleja Niepodległości 642-644/2, 81-854 Sopot
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Mini Świat Sopot


  • Akceptuje zwierzęta

Nawiguj z Google


Opis

Mini Świat Sopot to rozwijająca przestrzeń, w której dzieci wraz z rodzicami mogą wspólnie bawić się i poznawać świat w miejscu stworzonym z myślą o potrzebach najmłodszych.

Nie zapomnieliśmy też o strefie kawiarnianej, w której na małych i dużych czeka pyszne menu. Przytulna kawiarnia i przestronna sala zabaw umożliwia organizację niezapomnianych urodzin.

Zabawa fizyczna nie jest jedynym rodzajem zabawy, jaki sprzyja rozwojowi dzieci. Niezwykle istotne jest również zachęcenie dziecka do budowania relacji w określonych środowiskach i sytuacjach. Taką możliwość daje zabawa „w odgrywanie ról”.

Przestrzeń zabawy jest podzielona na trzy strefy:
STREFA MALUCHA

Nasi najmłodsi goście mają do dyspozycji  podświetlony basen sensoryczny, tablice manipulacyjne, ścieżkę sensoryczną i inne atrakcje, które wspierają rozwój zmysłów, dużej i małej motoryki, tak ważny we wczesnym okresie życia.

HOCKI-KLOCKI

Jest to wyodrębniona część bawialni z fantastycznymi klockami magnetycznymi, z których można tworzyć niezwykłe konstrukcje i budowle. Wystarczy użyć wyobraźni i wybudować iglo, domek, wieżowiec czy zamek. Klocki są miękkie, więc burzenie budowli jest równie przyjemne jak ich tworzenie  Dodatkowo w strefie tej znalazła się mini ścianka wspinaczkowa.

MIASTECZKO

Znaczną część całego lokalu zajmuje przestrzeń dla dzieci stanowiąca miasteczko w rozmiarach dopasowanych do dzieci. Odpowiednie domki pozwalają wcielić się w wybraną rolę i realizować najróżniejsze scenariusze zabawy wykorzystując odpowiednie domki oraz liczne akcesoria. Znaleźć tu można między innymi PUNKT POCZTOWY z pieczątkami, kopertami, wagą i skrzynką na listy. Jest również szpital, wyposażony w odpowiednie przyrządy do badania i leczenia pacjentów. Można odwiedzić SKLEP, a w razie potrzeby udać się na POSTERUNEK POLICJI z aresztem. Na miłośników motoryzacji czeka WARSZTAT SAMOCHODOWY. Nie mogło zabraknąć także FRYZJERA i DOMU, w którym można ugotować, nakarmić dzidziusia czy dokonać przemeblowania wedle własnego gustu. Więcej zdradzać nie będziemy, zwłaszcza, że to dzieci i ich wyobraźnia decydują o tym, jaką funkcję spełniają kolejne punkty na mapie naszego Miasteczka.

Specjalnie w tym celu stworzyliśmy mini miasteczko, w którym dzieci mogą wcielać się w przedstawicieli różnych zawodów. Policjant, strażak, mechanik, lekarz czy fryzjer… Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Stawiamy na jakość produktu. Większość sprzętów i zabawek jest wyjątkowa i wykonana z drewna, starannie wyszukana spośród wielu innych produktów. W naszej bawialni znajdziecie wiele wspaniałych i pięknych zabawek.

Mini Świat umożliwia również wspieranie integracji sensorycznej. Jeden z domków stanowi jednocześnie pokoik sensoryczny, w którym dzieci mogą doświadczyć różnorodnych doznań i zjawisk za pomocą zmysłu wzroku i dotyku. Na całej przestrzeni sali zabaw znajdują się panele sensoryczne o różnej fakturze wspierające i pobudzające rozwój zmysłów.


Regulamin i warunki

Regulamin http://sopot.miniswiat.pl/regulamin/
Regulamin urodzin http://sopot.miniswiat.pl/regulamin-przyjec-urodzinowych-w-miniswiat-sopot/